ЗСУ розширюють плацдарм для наступу, росіяни стають в оборону на Запоріжжі – ISW

Сили оборони України мають успіхи в районі Роботиного. А війська рф стають в оборону на Запоріжжі, стягуючи на цю ділянку фронту елітні формування, про це повідомляє Інститут вивчення війни.

“Українські сили, ймовірно, зробили значний тактичний прорив уздовж ділянки нинішнього російського оборонного шару в районі Роботиного. Останні кілька тижнів були успішними. Цей успіх продовжують розширювати”, – повідомляють у новому звіті ISW.

Українські війська просувалися вздовж російських оборонних позицій на захід від Роботиного та на захід від Вербового.

Це може свідчити про те, що російські сили не контролюють ці позиції. А українські сили продовжують діяти повз лінію оборони окупантів, що проходить на північний захід від Вербового на північ від Солодкої Балки.

Окупанти передислоковують на Запоріжжя свої елітні формування. Але це теж передбачає певні ризики для армії рф.

“Російські війська досі не хотіли відправляти відносно елітні формування на допомогу в критично важливій оборонні заході Запорізької області. А українські операції навколо Бахмута, схоже, продовжують перешкоджати російському командуванню зробити це в повному обсязі”, – зауважили аналітики.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що росія готується до українського наступу на Токмак, такі висновки у своєму новому звіті висловили фахівці з британської розвідки.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.