Загибель 25 людей на ринку в Донецьку спричинив обстріл з окупованої території

Росіяни обстріляли ринок в Донецьку, внаслідок чого загинуло 25 людей. Вогонь вели з позицій на Червоногвардійських шахтах, які тимчасово окуповані.

Про це повідомив речник Української добровольчої армії – Південь Сергій Братчук.

Згідні з тим, що прилетіли боєприпаси з півночі від Донецька й очевидці, що поділилися своїми думками у соцмережах. У багатьох дописах йдеться про те, що це може бути помста за невдоволення місцевою владою. Мешканці Донецька зазначають, що з українського боку нічого не прилітає по цивільних об’єктах. 

Загибель 25 людей у Донецьку також прокоментував журналіст Денис Казанський, який родом з Донецька: “Це більше, ніж загинуло цивільних за 2019 рік. І більше, ніж за 2021 рік. Вся суть “захисту Донбасу”, про яку репетує росТВ. Всі ці люди були б живі, якби російський уряд не розтоптав Мінські угоди і не розв’язав бійню, якої немає краю і кінця”.

Російські пропагандисти знімають постановочні відео і розпинаються про “геноцид жителів Донбасу”. Кремль пішов ще далі і вирішив скликати Радбез ООН.

Нагадаємо, сьогодні вранці прогриміли вибухи в тимчасово окупованому Донецьку. Постраждав ринок на великому житловому мікрорайоні “Текстильник” у Кіровському районі. Окупанти відразу повідомили, що загинуло 13 людей. Згодом кількість жертв зросла до 25. Ще десять людей отримали поранення.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.