За прикладом України: американські спецпризначенці прагнуть отримати дрони-бомбардувальники

Американські військові прагнуть розробити власні дрони-бомбардувальники, схожі до тих, що використовує Україна у війні проти росії.

Про це розповіли у виданні Defense One. Американці переконані, що у майбутньому такі безпілотники можуть якось стати звичайним інструментом для піхоти.

Зазначається, що наразі лише командування спеціальних операцій використовує дрони-камікадзе, типу Switchblade. Натомість решта військових має лише безпілотник Skydio X2D для розвідки.

У запиті до Пентагону зазначено, що БПЛА мають бути зі списку перевірених постачальників Міноборони. Цей список включає суміш квадрокоптерів за типом китайського DJI Mavic 3 і крилатих дронів.

Американські спецпризначенці прагнуть отримати дрони, які скидатимуть боєприпаси потужніші від звичайної гранати M67, під яку зараз переробляють Skydio X2D. В ідеалі ССО хоче мати безпілотник із протитанковими боєзапасами.

Нагадаємо, що ЗСУ завдяки звичайному дрону-камікадзе змогли знищити російський зенітний ракетно-гарматний комплекс “Панцир-С1”.