З військкомату на Закарпатті звільнили офіцера, який побив жінку (Фото)

У Міністерстві оборони України повідомили про звільнення офіцера Закарпатського військкомату Костянтина Варі, який кілька днів тому побив жінку.

Йдеться про інцидент, який стався 25 червня, коли між майором Варі та місцевою мешканкою Тетяною Новак виник конфлікт. Жінка розповіла, що службовець військкомату був п’яним і почав чіплятися на вулиці до її чоловіка-військового із запитаннями, чому той не на фронті. У ході суперечки, майор Варі, начебто, спочатку кинувся на чоловіка Новак, а потім вдарив саму жінку і втік.

Постраждала викликала поліцію. Правоохоронці з’ясували, що нападником був 55-річний Костянтин Варі – майор, оперативний черговий Закарпатського обласного центру комплектування та соціальної підтримки.

Його розшукали, підтвердили вміст алкоголю в крові й доставили до районного управління поліції.

У Тетяни Новак лікарі констатували забій щелепи. На підтвердження отриманих ушкоджень, жінка опублікувала фото в мережі Facebook.

Самому Варі поліція згодом повідомила про підозру за статтею “завдання легких тілесних ушкоджень”. Йому загрожує штраф або виправні роботи терміном до одного року. Наразі ведеться слідство. Втім, Міноборони не стало чекати його завершення і вже домоглося звільнення Варі з посади.

Нагадаємо, заступник Міністра оборони України Олександр Павлюк раніше заявив, що службовців Центрів комплектування ретельно перевірятимуть на предмет незаконних дій та недоброчесного способу життя. У разі підтвердження порушень закону, їх притягуватимуть до відповідальності.

У разі, якщо вам стали відомі факти недоброчесної або свавільної поведінки службовців військкоматів, телефонуйте у редакцію “Військового Кур’єра” за телефоном: (050) 510 49 98.

Слідкуйте також за “Військовим кур’єром” у Facebook, Telegram, YouTube та Instagram.