Євросоюз погодився надати п'ять мільярдів євро на військову допомогу Україні

Євросоюз погодився надати п’ять мільярдів євро на військову допомогу Україні

Цей крок є бажаним поштовхом для Києва, оскільки підтримка США коливається, а їхні озброєні сили намагаються стримати Росію.

Країни Європейського Союзу погодилися надати п’ять мільярдів євро (5,48 мільярда доларів) на військову допомогу Україні в рамках оновлення фонду допомоги, яким керує ЄС, надаючи Києву своєчасну підтримку під час боротьби з російським вторгненням.

Посли 27 країн-членів ЄС погодилися переглянути фонд Європейського фонду миру (EPF) на зустрічі в Брюсселі в середу після місяців суперечок, причому в центрі більшості дебатів були лідери ЄС Франція та Німеччина.
Продовжуйте читати список із 4 елементів, список 1 із 4, список 2 із 4, список 3 із 4, список 4 із 4, кінець списку
«Повідомлення чітке: ми будемо підтримувати Україну всіма необхідними для перемоги», — опублікував на платформі соціальних мереж Х після рішення головний представник ЄС із зовнішньої політики Жозеп Боррель.

Фонд працює як гігантська схема повернення готівки, надаючи членам ЄС відшкодування за надсилання боєприпасів до інших країн.

Франція, активний промоутер європейської оборонної промисловості, наполягала на твердій політиці «купуй європейське» щодо зброї, яка має право на відшкодування.