При цьому Мусієнко зауважив, що, крім снарядів, Україні потрібні стволи та додаткові артсистеми.
"Вийдемо на паритет": експерт підрахував, скільки снарядів отримає Україна від партнерів

“Вийдемо на паритет”: експерт підрахував, скільки снарядів отримає Україна від партнерів

Україна отримала від Чехії 700 тисяч снарядів. За словами Мусієнко, напередодні військової агресії Росії, Україна не змогла налагодити власне виробництво боєприпасів, тому залежала від постачань з-за кордону. Проте зараз ситуація змінюється, адже країни-партнери починають активно допомагати Україні.
Експерт зазначив, що на сьогодні Україна має можливість отримати близько 2,7 млн снарядів від країн-партнерів, що вирівнює ситуацію з артилерією та дає змогу досягти паритету з Росією. Водночас, він наголосив, що країні потрібні не тільки снаряди, але й стволи та додаткові артсистеми.
На думку Мусієнка, велику роль у веденні бойових дій відіграють дрони, які виробляються в Україні та надходять від партнерів. Він зазначив, що це надзвичайно важливий елемент у сучасній військовій техніці, який дозволяє здійснювати розвідку та ударні дії.
Крім того, експерт відзначив, що з початку війни Росія розраховувала на те, що Європа буде спостерігати за діями США та не поспішатиме з наданням допомоги Україні. Однак зараз ситуація змінюється, і країни-партнери починають активно допомагати.
У такому контексті, Мусієнко висловив надію, що позиція Європи та США у питанні надання допомоги Україні буде продовжувати змінюватися на краще, що дозволить країні вийти на перемогу у війні з Росією.