У Бєлгороді втретє за день оголошено про загрозу ракетного удару (Відео)

Після масованої ракетної атаки по Україні, сигнали повітряної тривоги пролунали у Бєлгороді. В місті втретє за день оголошено про загрозу ракетного удару. Місцеві медіа повідомляють, про жертви атаки.

Відомо також про часткове пошкодження кількох житлових будинків. Користувачі локальних соцмереж пишуть також про постраждалих, але місцева влада приховує подробиці.

Наразі втретє за день оголошено про загрозу ракетного удару в Бєлгороді. Під час двох попередніх хвиль місцеві нарахували понад 20 вибухів.

Попередньо Міноборони рф звітувало про 9 збитих українських ракет “Вільха” та ще 8 під сас третьої хвилі. Але інших подробиць наразі не розголошують. Водночас російські військові ходять по місту і закликають цивільних пройти в безпечне місце.

Українські пабліки пишуть про атаку на воєнні об’єкти рф. Підтвердження з офіційних джерел поки відсутні.

Нагадаємо, політичний координатор постійного представництва Великої Британії при ООН Том Фіппс на засіданні Ради Безпеки ООН заявив, що звинувачувати у загибелі росіян варто передусім російського диктатора Володимира Путіна. Йшдеться про атаку по Бєлгороду, що відбулася кілька днів тому.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.