Україна виснажує ворожу систему ППО в Криму – ISW

Українські ракети та безпілотники успішно проникають крізь ворожу систему ППО в тимчасово окупованому Криму та вражають цілі. Повідомляють у новому звіті аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW).

Українські війська продовжують кампанію із завдання ударів по російських військових об’єктах в окупованому Криму. Днями було ефективно уражено кілька цілей по всьому півострову.

Зокрема, аналітики з посиланням на російські джерела зазначають, що в ніч з 5 на 6 січня Україна завдала удару по адміністративній будівлі на російському аеродромі в окупованих Саках, Крим. Нібито було використано чотири крилаті ракети Storm Shadow. Мініоборони росії заявило, що російські сили знищили п’ять українських безпілотників і чотири ракети над Чорним морем та Кримом. Того ж дня рф заявили про знищення шести українських ракет “Нептун”.

Водночас командувач ВПС України генерал-лейтенант Микола Олещук опублікував супутникові знімки, де видно ураження цілі на аеродромі Саки.

Попередньо 4 січня Сили оборони вдарили по російських радіолокаційних позиціях на аеродромі Саки та складу техніки поблизу Гришиного.

Сили оборони також уразили РЛС ППО та центру зв’язку в Євпаторії, складам боєприпасів поблизу Первомайського (82 км на північ від Сімферополя) та російському командному пункту під Севастополем.

“Повідомлення вказують на те, що українські ракети та безпілотники проникають крізь російську систему протиповітряної оборони в окупованому Криму та успішно вразили деякі намічених цілей”, – йдеться в повідомленні.

Американські оглядачі не оцінюють мету нинішньої української кампанії з нанесення ударів по російським тиловим районам в окупованому Криму. Водночас вони нагадали про успішну ударну кампанію проти російської військової інфраструктури в Криму влітку. Завдяки цьому вдалося витіснити російські військово-морські операції із західної частини Чорного моря.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.