Суд змусив РТЦК та СП звільнити незаконно затриманого військовозобов’язаного

Суд визнав незаконними дії військкомату щодо затримання та позбавлення волі військовозобов’язаного. Відповідне рішення опубліковане в “Судовому реєстрі”.

В ухвалі суду зазначено, що 6 жовтня у Яремчі Івано-Франківської області працівники місцевого Надвірнянського ТЦК та СП без вручення повістки та без складання протоколу затримали військовозобов’язаного. У нього відібрали документи та доставили до ТЦК. Сім’я та родичі не знали, куди зник чоловік і подали відповідну скаргу на військкомат до суду.

Нагадаємо, що Суд вже обрав запобіжні заходи воєнкомам з Львівщини, які побили чоловіка.

Представник Надвірнянського ТЦК під час судового засідання повідомила: воєнкоми і поліцейські розповіли чоловікові про правила військового обліку. Після цього він, вважає ТЦК, добровільно направився з ними до будівлі військкомату. Також представник зазначила, що медкомісію він проходив три дні – до 9 жовтня. Чоловіка визнали придатним до служби, але де саме він перебував увесь цей час у ТЦК не знають.

Попри це, після кількох вимог судді, представники РТЦК та СП, доставили в суд постраждалого. Заслухавши його показання, суддя визнав безпідставним і незаконним затримання військовозобов’язаного, а також його утримання у Надвірнянському ТЦК.

Відзначимо, що військовозобов`язаний отримав припис з’явитись о 17.30 до Надвірнянського РТЦК та СП для відправки до військової частини.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.