Військові України та Туреччини завершили курс з питань процесу оперативного планування логістики відповідно до стандартів НАТО

Завершено черговий курс з питань процесу оперативного планування логістики за участю представників Командування Сухопутних військ НАТО.

У заході брали участь офіцери видів, родів Збройних Сил України за напрямом оперативного планування та логістичного забезпечення.

Керівник тренувальної групи Командування Сухопутних військ НАТО м. Ізмір, Турецька Республіка, підполковник Андреас Керстженс дуже задоволений роботою українських офіцерів.

— Два роки тому, під час проведення подібних курсів, між нами, закордонними представниками, та вашими офіцерами, ‒ наголосив підполковник Андреас Керстженс, — виникали певні труднощі через мовний бар’єр, коли ми змушені були працювати з перекладачами. То минулі тижневі курси продемонстрували нам, що українські офіцери на високому рівні володіють знаннями з питань оперативного планування логістики кожен за своїм напрямком і легко спілкувалися з нами. Цього разу ми вели розмову, так би мовити, «віч-на-віч», без посередників. Отже, мета нашого заходу — досягнута. Також вражає активність і завзятість на заняттях та відповідальність українських офіцерів за доручену справу. Ми під час курсів також вчилися у них, адже всі вони мають бойовий досвід, ‒ додав підполковник.

Начальник групи міжнародного співробітництва Командування Сил логістики Збройних Сил України Олена Колосова подякувала іноземним офіцерам за проведену роботу та зазначила, що це не останні курси і надалі подібні заходи сприятимуть лише тісній співпраці між українськими та іноземними партнерами країн-членів НАТО та набуттю знань у процесах планування логістичного забезпечення військ.

Фото: Сайт Міноборони