Сили оборони відновили позиції біля Авдіївки – ISW

Українські війська контратакували та відновили позиції, що були втрачені біля Авдіївки. Про це повідомляє інститут вивчення війни.

Українські підрозділи провели контратаку під Авдіївкою і відновили позиції, про втрату яких повідомлялося на початку місяця.

Геолокаційні кадри за 4 грудня показують, що Сили оборони 1 грудня атакували позиції окупантів у лісопосадці на південь від Степового. Також інші геолокаційні кадри вказують на те, що ворожі підрозділи мали просування. Вони нібито посунулися в межах Степового (5 км на північний захід від Авдіївки).

Згідно з даними аналітиків Інституту вивчення війни, українські військові атакують загарбників на південь від Степового, біля коксохімічного заводу. В промзоні також тривають запеклі бої.

Так звані російські військкори стверджували, що росіяни закріпили контроль над позиціями в Степовому та навколо нього.

Натомість український Генеральний штаб повідомив про невдалі російські наступальні операції на схід від Новокалинового (10 км на північний захід від Авдіївки) та Новобахмутівки (10 км на північний схід від Авдіївки). А також поблизу самої Авдіївки, Степового, Північного (5 км на захід від Авдіївки) та Первомайського (10 км на південний захід від Авдіївки).

Нагадаємо, бійці РДК показали успішний штурм ворожих позицій біля Авдіївського коксохіму.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.