Від ракетного удару по штабу окупаційних військ на Херсонщині загинули три старші офіцери

Внаслідок ракетного удару по штабу окупаційних військ “Днепр” в селі Стрілкове на Арабатській стрілці, що на межі тимчасово окупованої частини Херсонщини і Криму, загинули три російські старші офіцери.

Про це пише OSINT-дослідник Necro Mancer у соцмережі X (Twitter), посилаючись на некрологи окупантів.

Із них відомо про загибель щонайменше трьох старших офіцерів штабу. Це два заступники начальника центру управління “Днепр” полковник Вадим Добряков та полковник Олександр Галкін, і начальника відділу планування вогневого ураження, полковник Олексій Коблов.

В день ураження штабу деякі російські “воєнкори” визнали удар по штабу в Стрілковому, але заперечували жертви.

Один із каналів, який наближений до російських силовиків, зазначав: “Район завдання удару оточено, дано команду про недопущення поширення інформації про факт попадання”.

Про ракетний удар по пансіонатах “Юний” і “Блакитне полум’я” в селі Стрілковому повідомляли і українські соцмережі. Зокрема, це підтверджував громадський діяч Сергій Стерненко. Інші ресурси зазначали, що були втрати, і з Генічеська до Стрілкового їхали автомобілі швидкої допомоги та рятувальники.

Штабом російського угруповання військ “Днепр” командував генерал-полковник Михайло Теплінський. Однак невідомо, чи був він на місці під час удару.

Нагадаємо, на 22 вересня ЗСУ уразили штабу Чорноморського флоту рф в Севастополі, що у тимчасово окупованому Криму. На супутникових знімках було видно наслідки щонайменше двох влучань.

Підготовка ефективної атаки – це спецоперація ССО, що отримала назву “Крабовая ловушка”. Про це написали бійці Сил спеціальних операцій ЗСУ:“Зухвала та кропітка робота Сил спеціальних операцій дозволила «вчасно та точно» вразити штаб Чорноморського флоту під час проведення наради керівного складу флоту рф в тимчасово окупованому м. Севастополь”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.