Літаки Великої Британії захищають українські судна від нападу Росії – The Telegraph

Літаки Королівських повітряних сил Великої Британії патрулюють над Чорним морем, щоб стримати росію від нападів на вантажні судна, які перевозять зерно. Про це повідомило британське видання The Telegraph.

У виданні пишуть, що останніми тижнями британська авіація здійснювала патрулювання над Чорним морем. Міністерство оборони Великої Британії активізувало свою діяльність у регіоні після скасування Москвою зернової угоди та атак на зернову інфраструктуру України.

У британському уряді заявили, що використовують розвідку та спостереження для моніторингу російської активності в Чорному морі. У рамках цих операцій зі спостереження літаки Королівських ВПС здійснюють польоти над цим районом, щоб стримати росію від нанесення незаконних ударів по цивільних суднах транспортування зерна.

Нагадаємо, у середині серпня відбулась масова атака на портову інфраструктуру та зерносховища України. Внаслідок атаки по території одного з портів на Дунаї було пошкоджено елеватор, складські приміщення, зерносховища, адміністративні приміщення та сільськогосподарська техніка.
На початку вересня росія ударними дронами атакувала припортову інфраструктуру на Одещині. Росіяни запустили 25 БПЛА «Шахед». Внаслідок вибуху виникла пожежа, постраждало двоє людей.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.