Велика Британія передала Україні безпілотники Malloy, які можуть евакуювати поранених (Відео)

Міністерство оборони Великої Британії повідомило про передачу Україні важких безпілотників Malloy T400, які можуть перевозити припаси та зброю. Також, з їх допомогою можна евакуювати поранених.

Ці дрони транспортують вагу до 180 кг на відстань 70 км. Вони мають високий рівень автоматизації. Самостійно злітають та приземляються. Можуть слідувати запрограмованим маршрутом в складних погодних умовах.

Malloy T400 володіє функцією розподіленого електричного двигуна. Літальний апарат має вісім пропелерів і вісім роторів у чотирьох місцях. Це дозволяє йому підтримувати стабільний політ, навіть якщо один з пропелерів вийшов з ладу.

Вперше про передачу Україні безпілотників великої вантажопідйомності в травні минулого року заговорив тодішній британський прем’єр-міністр Борис Джонсон. Після того, українські військові, ймовірно, отримали менш потужну версію дронів – Malloy Т150, з вантажопідйомністю до 65 кг.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що оборонні компанії BAE Systems та Malloy Aeronautics почали розробку повністю електричного безпілотника великої вантажопідйомності. Він мав бути економічно ефективним та зі стійкою швидкою реакцією у військових та цивільних цілях.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.