«Вагнерівці» знищили 7 російських офіцерів у збитому літаку Іл-22 (Фото)

Бойовики Євгена Пригожина під час нещодавнього заколоту знищили одразу сім офіцерів російських військово-космічних сил. Йдеться про екіпаж літака Іл-22, який «вагнерівці» збили у Воронезькій області під час свого руху на Москву.

Повний список звань та імен загиблих росіян наводить український військовий та блогер Анатолій Штефан. За даними Штефана, екіпаж збитого «вагнерівцями» літака складався з семи офіцерів, трьох сержантів та прапорщика:

Зокрема, серед загиблих членів екіпажу:

– підполковник Артем Мілованов;

– майор Геннадій Бєлякін;

– майор Олександр Свиридов;

– капітан Віктор Попов,

– капітан Артем Шароглазов;

– капітан Ігор Волочилов;

– лейтенант Микита Голубєв

– старший сержант Олексій Скриков;

– старший сержант Віктор Підріпний;

– старший прапорщик Сергій Старушок;

Така кількість офіцерів пояснюється тим, що збитий «вагнерівцями» літак Іл-22 є повітряним командним пунктом. Тобто, він здійснює управління військами та координацію їхньої взаємодії у повітрі та на землі. Цей літак є доволі рідкісним, у самих російських ВКС таких бортів не більше десяти.

Нагадаємо, всього під час спроби заколоту, бойовики Пригожина, крім Іл-22, збили також ударні вертольоти Ка-52 та Мі-35, три вертольоти радіоелектронної боротьби Мі-8 та транспортний гелікоптер Мі-8.

За даними російських медіа, Пригожин начебто погодився виплатити 50 мільйонів рублів родинам загиблого екіпажу літака Іл-22.