В окупованому Мелітополі підірвали зрадника-поліцейського Міщенка (Відео)

В тимчасово окупованому Мелітополі підірвали так званого начальника Приазовського відділення поліції Олександра Міщенка.

Як повідомляють місцеві мешканці, о 5:20 ранку по вулиці Героїв України стався вибух, який чули щонайменше з 10 найближчих будинків. Росіяни вже підтвердили ліквідацію колаборанта. Тамтешні пропагандисти свідчать, що він помер у лікарні.

До війни Олександр Міщенко був заступником начальника сектору моніторингу Мелітопольського райуправління Нацполіції України у Запорізькій області. Після повномасштабного вторгнення росіян, поліцейський перейшов на бік окупантів і добровільно співпрацював з військами рф. Займався організацією масового переходу працівників поліції на бік окупантів.

Також колаборант Міщенко активно шукав людей, які бажають працювати на “виборчих дільницях” у період так званого референдуму. Зазначалося, що він тісно співпрацював та забезпечував охорону так званої “в.о. мера Мелітополя” Галини Данильченко. Крім того, Міщенко займався пошуком та видачею росіянам місцевих активістів, патріотів та учасників АТО/ООС.