Підсумки тривожного ранку: росіяни атакували ракетами 5 міст України (Фото)

Цього ранку росіяни завдали масованого ракетного удару одразу по кількох містах України. Вночі стало відомо, що з аеродрому “Олєнья” в Мурманській області злетіло одразу 8 бомбардувальників Ту-95 МС. Вони випустили понад двадцять ракет, які летіли трьома групами і вранці атакували 5 українських міст. Зокрема, російські ракети атакували Київ, Рівне, Дрогобич та Черкаси. Також, не менше 6 ракет було запущено окупантами по Харкову із комплексів С-300.

У підсумку, більша частина ракет була збита. Втім, уламки російських ракет пошкодили житловий будинок у Дарницькому районі Києва та промислове підприємство. Через це 5 людей отримали поранення, серед них – 1 дитина.

Також, частину ракет, що летіли на столицю України, було збито поблизу міст Боярка та Вишневе. Їхні фрагменти впали на територію місцевого молокозаводу та промислового підприємства. Один з уламків пошкодив житловий будинок у селищі Крюківщина.

Крім того, збита російська ракета впала на житловий будинок у Черкасах. Через що, кілька помешкань були серйозно пошкоджені, а 7 людей отримали поранення. Рятувальники повідомляють, що кілька людей можуть знаходитися під завалами будівлі.

Також, одна з ракет впала на околицях Дрогобича, Львівської області, а ще одна була збита поблизу над містом Рівне. Внаслідок атаки по Харкову, наразі відомо про двох поранених.
Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.