Український танк М-55С витримав удар розхваленого росіянами снаряду “Краснополь” (Відео, Фото)

Український танк М-55С витримав удар російського керованого артилерійського снаряду 3ОФ39 “Краснополь”. Ураження відбулося біля Кремінної на Луганщині.

Раніше росіяни опублікували відео влучання у цей танк з повідомленням про знищення машини. У свою чергу, українські військові поширили відео, яке показує, що машина витримала влучання “Краснополем” та залишається на ходу.

Українські військові пояснили, що ворожий боєприпас влучив у захист комбінованого прицілу навідника. Захист витримав влучання, але приціл вийшов з ладу, тому його потрібно ремонтувати. У цілому, танк залишається боєздатним і може працювати по ворогу із закритих позицій.

Цей випадок довів неефективність снарядів “Краснополь”, якими тривалий час хизувалася російська пропаганда, вихваляючи їхні “надзвичайні” технічні характеристики, зокрема в плані ураження броньованої техніки.

Нагадаємо, Україна отримала від Словенії 28 танків М-55С у жовтні минулого року.

M-55С – це модернізація радянського танка Т-55, яка була проведена наприкінці 1990-х років на словенському підприємстві STO Ravne. Башту та борти танка обладнали навісною динамічною бронею від ізраїльської компанії Elbit. У машині також замінили систему управління вогнем на більш сучасну та вдосконалили пристрій прицілювання.

Крім того, у танку стара гармата радянського зразка 100 мм була замінена на сучасну 105 мм гармату натівського калібру. Також, була суттєво збільшена і потужність двигуна з 520 до 600 к.с.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.