Українські захисники показали, як шквальним вогнем із БМП-2 витісняли окупантів із населеного пункту (Відео)

Українські захисники шквальним вогнем із бойової машини піхоти (БМП-2) намагалися витіснити росіян із одного із тимчасово окупованих населених пунктів.

Відео атаки ворожих позицій військові опублікували у мережі.

БМП-2 — плаваюча гусенична бойова машина піхоти, яка призначена для транспортування особового складу. Машина підвищує мобільність, озброєність та захищеність піхоти на полі бою в умовах застосування зброї масового ураження.

Це радянська розробка. Вперше машина була представлена широкому загалу на військовому параді в 1982 році.

Основне озброєння БМП-2 становить 30-мм гармата, яка призначена для боротьби з технікою і піхотою противника. У кормовій частині башти встановлений 30-мм автоматичний гранатомет АГ-30М із незалежним приводом вертикального наведення і загальним боєкомплектом в 300 пострілів.

В Україні станом на 2018 рік було більше 900 БМП-2. Протягом минулого року українські військові захопили ще 267 російські бойові машини.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що Збройні сили України захопили російську бойову машину піхоти БМП-2М баштою “Бережок”. На відео, яке опублікували українські військові видно модернізовану БМП, яка оснащена бойовим модулем Б05Я01 “Бережок”. Бійці ЗСУ вже навіть встигли її перефарбувати, тож на бортах машини помітні традиційні білі хрести та українські тризуби. Таке маркування військові застосовують аби швидко ідентифікувати власну техніку на полі бою.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.