Українські воїни з HIMARS знищили ще один російський “Тор-М2” (Відео)

Українські артилеристи на Херсонщині знищили російський зенітно-ракетний комплекс “Тор-М2” призначений для ураження потвіряних цілей.

Відео з роботою артилерії опублікували українські військові. Попередньо пускова установка 9К332М зенітного ракетного комплексу “Тор-М2” була виявлена українською аеророзвідкою на лівому березі Херсонської області.

Повітряний підрив боєприпасу над установкою та характерне ураження уламками великої площі свідчить про застосування проти цієї цілі коригованих ракет GMLRS M30A1 ракетного комплексу HIMARS.

На останніх секундах оператор українського розвідувального дрона показав, як російські військові виносять нерухоме тіло з ураженої машини, що однозначно каже про чисельні пробиття броні уламками.

ЗРК “Тор” – це радянський та російський тактичний зенітний ракетний комплекс, призначений для вирішення завдань протиповітряної і протиракетної оборони на рівні дивізійної ланки.

Тор-М2 здатен одночасно уражати до 4 цілей на відстані до 16 кілометрів та на висоті до 10 кілометрів. Боєкомплект однієї пускової установки складає 16 ракет.

Самохідна пускова установка 9К332М комплексу здатна працювати автономно, самостійно виявляючи ціль та уражаючи її. Екіпаж машини складається з трьох осіб.

Нагадаємо, що українські військові за допомогою керованих ракет GMLRS знищили шість російських САУ “Мста-С” у Донецькій області.