ЗСУ займають плацдарми біля Херсона для масового форсування Дніпра – ISW

Біля Херсона українські військові почали займати і розширювати плацдарми для масового форсування Дніпра. Про це йдеться у звіті американського аналітичного центру “Інститут вивчення війни” (ISW).

Збройні сили України систематично проводять атакувальні дії на островах у дельті Дніпра поблизу Антонівського мосту. Таким чином, вони розширюють позицій для перекидання військ на лівий берег Херсонщини.

Експерти вважають, що російські військові не мають необхідної кількості військ, аби відбити наступ українських підрозділів у цьому секторі фронту. Однією з причин цього є переміщення військ з Херсонської області до Запорізької.

“Російським силам бракує спроможності проведення власної масштабної операції із форсування ріки у цьому регіоні, зокрема через дефіцит снарядів для артпідготовки”, – йдеться у звіті.

Нагадаємо, в середині серпня в тимчасово окупованому місті Олешки біля Херсона відбулися потужні вибухи. Моніторингові канали повідомили про займання і детонацію на двох складах боєприпасів та базі військ рф. Відео вибухів на одному із складів з’явилося у мережі.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.