Українські військові провели успішну операцію біля села на лівому березі Херсонщини – ISW

Українські військові провели успішну наземну операцію на лівому березі Дніпра у Херсонській області та закріпилися в селі Кринки. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Аналітики посилаються на геолокаційні кадри, опубліковані в мережі. Вони показують, що українські сили просунулися до північно-східних Кринок – за 27 км на схід від міста Херсон.

Про присутність ЗСУ в селі Кринки писали і російські військові блогери. З їх дописів відомо, що українські бійці присутні біля Антонівського шосе та залізничних мостів. Один із “воєнкорів” писав, що українські війська просунулися біля Кринок до дороги Козачі Лагері-Кринки-Корсунка. Їх атакувала там російська авіація і вони були змушені відійти на північну околицю населеного пункту. 

За інформацією ISW, бої точилися також біля села Піщанівка – 14 км на схід від Херсона. На південній околиці населеного пункту діяла українська диверсійно-розвідувальна група.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що диверсійно-розвідувальна група Збройних сил України влаштувала засідку на окупантів на Херсонщині. Для цього бійці переправились на тимчасово окупований лівий берег Дніпра.

Український дрон з тепловізійною камерою зафіксував, як підрозділ Сил оборони ліквідував ворожу групу. Після виконаного завдання, бійці спокійно і без втрат повернулись на своє постійне місцерозташування. Фрагмент відео рейду українські бійці опублікували у мережі.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.