Українські військові показали, як застосовують вертольоти для знищення ворогів (Відео)

Українські військові нищать окупантів на фронті за допомогою ударно-транспортних вертольотів Мі-17-В5 та Мі-8МТ. З цих машин атакують ворожі позиції некерованими ракетами.

Відео роботи вертольотів українські захисники опублікували у мережі.

Мі-17-В5 та Мі-8МТ – це вертольоти, що у минулому році мали надійти в Україну з США. Вони належали ВПС Афганістану, але на момент захоплення влади “Талібаном” перебували за межами країни. Це 20 вертольотів Мі-17В-5 та Мі-8МТВ, які були виготовлені Росією для США.

Мі-8МТВ повторює компонування гелікоптера Мі-8, але конструкція більшості агрегатів та вузлів була змінена. Наприклад, вдосконалили форму капотів двигуна, а на повітрозабірниках встановили пилозахисні щитки.

У машини з’явилась допоміжна силова установка для подання стислого повітря до систем запуску основних двигунів. Вона ж забезпечує бортову мережу постійним струмом в аварійних ситуаціях в повітрі.

Кабіна у Мі-8МТВ броньована, також броню мають паливні баки. Лопаті несучого та рульового гвинтів устатковані системою проти зледеніння. Також вертоліт отримав можливість спуску на лебідці до чотирьох осіб одночасно, рампу, пошуковий ІЧ-прожектор, ІЧ-камеру і окуляри нічного бачення.

Вертольоти Мі-8МТВ/Мі-17В-5 можуть озброюватись двома 7,62-мм кулеметами у носовій та кормовій установках, двома 12,7-мм кулеметами, двома 23-мм гарматами ГШ-23Л, С-8 ракети в блоках, “Штурм-В” або ПТУР “Атака”, “Голка-С” або 4250-кг бомби.

Нагадаємо, нещодавно Хорватія передала Україні свої гелікоптери Мі-8. Про це міністр оборони США Ллойд Остін повідомив під час зустрічі з хорватським колегою Маріо Банозичем.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.