Українські війська провели штурми на двох напрямках – ISW

Сили оборони України провели штурмові дії на Шахтарському та Мелітопольському напрямку. Також ЗСУ витіснили окупантів з їхніх позицій поблизу Бахмута, Кліщіївки, Андріївки та Курдюмівки на Донеччині.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Українські війська продовжили штурм на Шахтарському напрямку на межі Донецької та Запорізької областей. Водночас, в міноборони рф стверджували, що підрозділи морської піхоти Тихоокеанського флоту РФ нібито відбили українську атаку біля Новомайорського і Новодонецька.

За даними Генштабу України, українські війська продовжували наступальні дії на Мелітопольському напрямку. Російські джерела підтверджували, що українські сили продовжували штурм поблизу Роботиного, Новопрокопівки та Вербового.

Російські війська вели невдалі наступальні дії поблизу Малої Токмачки та Вербового.

Українські війська 14 вересня вели наступальні дії під Бахмутом і просунулися. Генштаб ЗСУ повідомив, що українські сили досягли невизначених часткових успіхів поблизу Бахмута, Кліщіївки, Андріївки та Курдюмівки.

Кілька російських “воєнкорів” стверджували, що українські війська просуваються поблизу Кліщіївки та займають райони на південно-західній околиці населеного пункту.

Також ьула інформація, що українські сили змушують російські війська відійти з позицій поблизу Міньківки та Дубово-Василівки. Російський “воєнкор” заявив, що українські війська атакували частини 200-ї окремої мотострілецької бригади рф в районі Бахмута.

Генштаб ЗСУ повідомив, що російські війська здійснили безуспішні атаки поблизу Богданівки. Російські джерела кажуть, що сили рф, які обороняються на південь від Бахмута, не мають достатнього персоналу для проведення ротацій.

Останнім часом українські війська вели наступальні дії на ділянці Авдіївка-Донецьк і просувалися вперед. Геолокаційні кадри, опубліковані 13 вересня, показують, що українські сили нещодавно просунулися на схід від залізничної лінії на північ від Красногорівки. Російський “воєнкор” заявив, що 13 вересня українські війська здійснили обстріл поблизу Опитного.

Генштаб ЗСУ повідомив, що російські війська здійснили невдалі атаки поблизу Авдіївки, Ласточкиного та Мар’їнки, а також, що окупанти 14 разів безуспішно намагалися витіснити українські сили з позицій біля Мар’їнки.

За даними ISW, російські війська просувалися на захід від Лиману Першого. Вони здійснили невизначений наступ між Петропавлівкою і Синьківкою і продовжили атакувати поблизу Синьківки, Новоєгорівки і Серебрянського лісу.

В Генштабі ЗСУ повідомили, що російські війська продовжили наступальні дії на північний схід від Берестового та біля Білогорівки.

Нагадаємо, бійці підрозділу БПЛА “Гаруда” показали, як нищать ворожу піхоту на околицях Новопрокопівки. Днями у медіа вже звучали повідомлення про те, що сили оборони мають успіхи на цій ділянці фронту. Зокрема у військових Telegram-каналах зазначали, що Сили оборони вибили росіян з важливого укріпленого району південніше Роботиного.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.