Українські сили просуваються біля Бахмута й Новопрокопівки – ISW

Сили оборони України мають успіхи в районі Бахмута Донецької області та біля Новопрокопівки Запорізької області. Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Аналітики посилаються на заяву російського видання “Ізвєстія” про те, що ЗСУ утримують ділянку в радіусі 40 метрів від залізничного полотна поблизу Кліщіївки. В цьому районі українські військові відновили штурми з застосуванням бронетехніки.

Українські сили також утримують позиції поблизу системи окопів, яка пролягає вздовж траси Оріхів-Токмак між Роботиним і Новопрокопівкою.

«На заході Запорізької області українські війська досягли підтверджених успіхів. Геолокаційні кадри, опубліковані 4 жовтня, показують, що українські сили незначно просунулися вздовж невеликої місцевої дороги на схід від Новопрокопівки (приблизно 5 км на південний схід від Роботиного)» – йдеться у повідомленні.

Американські аналітики також зауважили, що російські військові заявляють про посилення обстрілів з української сторони вздовж лінії Роботине-Копані (приблизно 5 км на північний захід від Роботиного). На деяких ділянках українські сили просунулися до російських оборонних окопів на цій лінії.

Російські війська продовжили контратаку на заході Запорізької області та, ймовірно, відновили деякі позиції. Український Генштаб повідомляв, про російські атаки поблизу Роботиного та Вербового. Сили оборони могли не закріплятися на окремих позиціях в районі Вербового, аби зекономити ресурси для подальшого наступу.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, як українські воїни на Донецькому напрямку знищили ворожу САУ 2С3 “Акація”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.