Українські підрозділи ТрО отримали болгарські гранатомети та румунські гранати до них (Фото)

Бійці бригади Територіальної оборони Львівщини показали фото навчання зі стрільби з болгарського станкового протитанкового гранатомету СПГ-9 “Warrior”. На фото видно, що гранатомет новий та ще й оснащений приладом нічного бачення PGDN-7VIR.

Гранататомет СПГ-9 “Warrior” призначений для ураження танків, бронетехніки та живої сили противника. Крім того, на фото опублікованих українськими захисниками видно, що до болгарського гранатомету вони отримали у якості боєкомплекту румунські уламкові протипіхотні гранати OG-9 калібру 73 мм.

Їхня максимальна дальність – 4,5 кілометри, площа ураження живої сили противника уламками на відкритій місцевості – 150 кв.м.

Нагадаємо, минулого року вже повідомлялося про використання болгарського гранатомету СПГ-9 “Warrior” бійцями українського Іноземного легіону та підрозділами Харківської ТрО.Офіційно Болгарія не постачає в Україну озброєння. Втім, неофіційно через компанії-посередники минулого року, уряд Болгарії міг продати Україні озброєння на суму близько 1 мільярда євро.