Українські льотчики зможуть літати на F-16 через три місяці – американський генерал

Директор Національної військово-повітряної гвардії США, генерал-лейтенант Майкл Ло заявив, що українські льотчики зможуть літати на F-16 через три місяці. Таку думку він висловив під час виступу на з’їзді Асоціації ВПС.

У США можуть завершити підготовку перших українських пілотів на винищувачах F-16 до кінця року. Для виконання ними бойових завдань знадобиться ще трохи часу, пише The Associated Press.

Очікується, що українські льотчики прибудуть на базу Національної гвардії Морріс у Тусоні, штат Арізона до кінця вересня. Зараз вони проходять перевірку знань англійської мови. Далі, залежно від їхньої кваліфікації та досвіду їх почнуть навчати.

Генерал Ло припускає, щоб вкластися у стислі терміни навчання, навчальний центр перенесе деякі інші зобов’язання щодо підготовки пілотів з інших країн і прискорить підготовку українців.

Нагадаємо, Румунія, Нідерланди, а також компанія Lockheed Martin домовилися створити базу для підготовки українських пілотів на винищувачах F-16, про це повідомила міністерка оборони Нідерландів. Обслуговуватимуть ці літаки в одному з навчальних центрів на території Румунії.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.