ЗСУ розбивають позиції окупантів українською РСЗВ “Буревій” (Відео)

ЗСУ розбивають позиції окупантів за допомогою української реактивної системи залпового вогню “Буревій”.

Свіже відео роботи цієї РСЗВ на фронті з’явилося у мережі.

 

РСЗВ “Буревій” з 2021 року випускається на шасі Tatra T815-7 з броньованою герметичною кабіною, обладнаними місцями для кріплення радіостанцій та особистої зброї.

Замість напівавтоматичної чеської коробки від Tatra українські інженери встановили автоматичну трансмісію Allison. Ще однією особливістю є додатковий енергоагрегат, що дозволяє економити ресурс дизельного двигуна. Машина по шосе може розвивати швидкість понад 100 км/год.

Щоб забезпечити РСЗВ стійкість під час стрільби, її обладнали чотирма аутригерами. Система використовується з реактивними снарядами калібру 220 мм, зокрема, підходять боєприпаси від радянського “Урагана”. Також, “Буревій” забезпечується ракетами, які розробило КБ “Південне” у рамках програми “Тайфун-2”. Вони мають збільшену з 35 до 65 км дальність ураження цілей.

Українська РСЗВ оснащена цифровою системою управління вогнем, включно із системою обміну інформацією на полі бою. Таким чином “Буревій” може приєднуватися до єдиного розвідувально-ударного контура. Це дозволяє у онлайн режимі отримувати інформацію від безпілотників та інших засобів розвідки, що значно скорочує час від виявлення цілей до їх знищення. Завдяки комплексу “Кріп-А” екіпаж може вести вогонь не виходячи з кабіни.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що на Державному випробувальному полігоні “Алібей” в Одеській області відбулися успішні пуски модернізованих зразків ракетного озброєння. Серед випробуваних ракет були боєприпаси від конструкторського бюро “Південне” – 220-мм реактивні снаряди “Тайфун-2” для РСЗО “Буревій”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.