Українська піхота показала, як відбила штурм росіян і захопила полоненого на Луганщині (Відео)

Біля міста Кремінна на Луганщині бійці 49-го окремого штурмового батальйону “Карпатська Січ” відбивають атаки ворогів. На днях вони прийняли бій у одній із лісосмуг.

Перед нападом піхоти, росіяни провели щільний артилерійський обстріл.

Воїни 49-го ОШБ відбили штурм і захопили полоненого. Українські захисники завершили бій без втрат.

Побачити успішні дії українських військових можна на відео, яке вони опублікували у мережі.

Протягом вчорашнього дня російські та українські війська продовжували бойові дії вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна. Позиційні бої були на північний схід від Куп’янська в районі Синьківки, Іванівки та озера Лиман, а також на захід від Кремінної в районі Серебрянського лісу, Торського, Діброви та Григорівки. 

Ще наприкінці листопада окупанти намагалися вести наступальні дії на рубежі Куп’янськ – Сватове – Кремінна, що на межі Луганської та Харківської областей. Геолокаційні кадри показували, що росіяни нібито частково просунулися на південний захід від села Першотравневе. Таку інформацію про Куп’янський напрямок зібрали аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

На початку грудня Сили оборони України мали підтверджене просування в районі міста Кремінна Луганської області. Про це повідомляли фахівці американського Інституту вивчення війни (ISW). На кадрах, опублікованих в кінці листопада та геолокаційних знімках 2 грудня, видно, що ЗСУ просунулися на захід від населеного пункту Діброва.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.