Українська армія інтенсивно впроваджує стандарти НАТО – ISW

Збройні сили України досягли прогресу у переході на стандарти НАТО. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Американські аналітики посилаються на дані Міністерства оборони України. З грудня 2023 року по січень 2024 року Україна впровадила понад 18 стандартів Північноатлантичного Альянсу. зокрема щодо захисту особового складу, комунікаційної підготовки військово-морських сил, процедури для інформаційних і транспортних систем.

Західні партнери також продовжують докладати зусиль для розбудови власної оборонно-промислової бази на підтримку України. Зокрема, днями генеральний директор німецького виробника зброї Rheinmetall заявив, що компанія будує новий завод з виробництва боєприпасів у Німеччині. Підприємство постачатиме боєприпаси в Україну.

Загалом в Міноборони, ЗСУ та інших складових сектора безпеки і оборони вже запроваджено 315 стандартів Альянсу. Про це повідомив очільник оборонного відомства України Рустем Умєров на своєму Telegram-каналі. 192 стандарти НАТО (88% від запланованого) – запроваджено в рамках Цілей партнерства Україна-НАТО. Ще 123 – в ініціативному порядку.

“В Альянсі існує 1135 стандартів – тобто, в Силах безпеки і оборони України вже запроваджено майже 28% від загальної кількості”, – написав він.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.