Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван вважає перемогою України, якщо вона вийде з війни суверенною, демократичною, вільною країною.
Україна переможе, якщо вийде з війни вільною, демократичною, суверенною країною - Салліван

Україна переможе, якщо вийде з війни вільною, демократичною, суверенною країною – Салліван

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван заявив, що США підтримує територіальну цілісність та суверенітет України та вимагає від Росії виконання Мінських угод.

“Ми підтримуємо територіальну цілісність та суверенітет України. Ми підтримуємо інтереси України та інтереси її народу. І ми вимагаємо виконання Мінських угод, оскільки вони є ключовими для закінчення конфлікту та забезпечення миру та стабільності в цьому регіоні”, – сказав він.

Водночас, Салліван зазначив, що США не планують відправляти війська на Донбас, але підтримують встановлення миротворчих сил ООН.

“Ми не плануємо відправляти своїх військ до Донбасу. Ми підтримуємо ідею миротворчих сил ООН та виконання Мінських угод. Ми робимо все можливе, щоб допомогти Україні в цьому процесі і боремося за мир та стабільність на Донбасі та в Україні в цілому”, – підкреслив Салліван.

Він також зазначив, що США продовжуватимуть підтримувати Україну в її боротьбі за свою незалежність та демократію.

“Ми готові продовжувати підтримувати Україну в її боротьбі за свою незалежність та демократію. Ми робимо це не тільки через постачання зброї та підтримку економічних реформ, але й через обмін досвідом та співпрацю у різних сферах, що допоможе Україні стати ще сильнішою та впевненішою країною”, – підкреслив радник президента США.

У заключенні, Салліван наголосив, що перемога України є важливою для всього світу, оскільки вона є прикладом для інших країн, як боротися за свої права та свободи.

“Перемога України є важливою не тільки для України, а й для всього світу. Україна показує, що навіть у важких умовах можна боротися за свої права та свободи, що демократія може працювати, і що сильна держава є ключем до миру та стабільності”, – заключив Салліван.