Україна не має жодного стосунку до стрілянини в підмосковному "Крокус Сіті Хол", заявив радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк.
Україна не має жодного стосунку до подій у підмосковному "Крокус Сіті Хол"

Україна не має жодного стосунку до подій у підмосковному “Крокус Сіті Хол” – Подоляк

Україна знову стала об’єктом суспільної уваги через повідомлення про стрілянину, яка сталася в підмосковному концертному залі "Крокус Сіті Хол". Ця подія викликала хвилю обурення та занепокоєння серед громадян країни та світу. Однак радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк зробив заяву, що Україна не має жодного стосунку до цих подій.

Подія відбулася в п’ятницю ввечері, коли перед концертом гурту "Пікнік" сталася стрілянина з постраждалими та загиблими. За словами Подоляка, це було вчинено невстановленими особами, які можуть бути терористами. Радник президента наголосив, що Україна проводить війну з російською регулярною армією, але ніколи не використовувала терористичних методів. Водночас, за його словами, Російська Федерація не раз використовувала теракти проти своїх громадян для виправдання своїх дій.

Подоляк зазначив, що вже 9 березня дипломатичні представники іноземних держав у Росії попереджали про можливість проведення терактів для продовження пропагандистських дій РФ. Він закликав Росію відмовитися від тероризму як методу ведення війни проти свого населення та України.

У зв’язку з цими подіями, Подоляк звернувся до світової спільноти з закликом підтримати Україну у боротьбі з агресором та вимагати від Росії припинення війни та відмови від використання терористичних методів.

Україна вже довгий час переживає складну ситуацію через агресію Росії. Спроби мирного врегулювання конфлікту не приносять результатів, а напади та провокації продовжуються. Незважаючи на це, Україна продовжує боротися та стояти на захист своїх прав та територіальної цілісності.

Останні події у підмосковному "Крокус Сіті Хол" є ще одним підтвердженням того, що Росія готова використати будь-які методи для досягнення своїх цілей, навіть якщо це означає тероризм та вбивство цивільних осіб.

Україна закликає світову спільноту не залишатися байдужою до подій, які відбуваються на її території, та підтримати її в боротьбі з агресором. Також, Україна сподівається, що Росія зрештою відмовиться від терористичних методів та погодиться на мирне врегулювання конфлікту, що дозволить завершити цю війну та повернути мир та стабільність на територію України та в Європі в цілому.