У ЗСУ показали роботу Leopard 2 по позиціях росіян на Запоріжжі (Відео)

Бійці Збройних сил України показали роботу німецького танка Leopard 2A6 на Запорізькому напрямку.

На відео, яке оприлюднили самі військові, видно як танк обстрілює позиції росіян. В кінці ролика можна помітити, що поруч з машиною відбувся вибух. Аналітики припускають, що вибух поруч з танком – це ураження дроном-камікадзе, проте без суттєвих ушкоджень. 

Танки Leopard 2A6 були передані Україні Німеччиною цієї зими. Берлін передав ЗСУ 14 танків та забезпечив боєприпаси, технічне обслуговування, логістику та навчання екіпажів.

Це один з найкращих варіантів танків, який могла отримати Україна – Leopard 2А6 вважаються прикладом якості та надійності. 

На озброєнні Leopard 2А6 стоїть 120-міліметрова гладкоствольна гармата Rh120 (Rheinmetall), яка може уразити броню завтовшки 350 міліметрів на дистанції до 2 000 метрів.

Допоміжне озброєння Leopard 2А6 це німецькі кулемети MG3 калібру 7,62 мм, один з яких спарений з головним знаряддям танка, а другий встановлений на люку і використовуватись для захисту від безпілотників.

Нагадаємо, що на озброєнні Збройних сил України вже з’явились  “шведські” Леопарди – Stridsvagn 122.

Також нещодавно стало відомо, що наприкінці літа німецький концерн Rheinmetall планує створити в Україні ремонтний центр для танків Leopard та іншої військової техніки.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.