У воєнкома Рівненщини виявили не задекларовані статки на 46 млн грн (Фото)

Працівники Державного бюро розслідування повідомили підозру керівнику Рівненського обласного ТЦК і СП Сергію Луцюку. Воєнком у липні побив підлеглого і вже був затриманий ДБР. На цей раз його звинуватили у тому, що не задекларував статки на 46 млн грн.

ДБР встановило, що керівник Рівненського військкомату володіє нерухомістю та землею вартістю понад 46,6 млн гривень. Зокрема, він має будинок площею 280 кв. м у селі Поляниця у курортній зоні гірськолижного комплексу “Буковель”.

Також на сусідній ділянці посадовець займався будівництвом готелю у форматі розкішного котеджного містечка площею майже 500 кв. м.

Крім того, дозвілля воєнком проводив на власній дачі площею 316 кв. м неподалік Яремче із домашнім більярдом та ставком, у якому розводив елітні види риби.

За документами, все це майно належить тітці-пенсіонерці Луцюка та сторонній довіреній особі.

В Івано-Франківську слідці виявили три квартири загальною площею майже 200 кв. м та два гаражних приміщення, які належать військовослужбовцю.

На одній з адрес виявлено та вилучено квадрокоптер, що використовувався бійцями на передовій.

Причетність посадовця до нерухомості підтверджують його телефонні розмови та переписка. Луцюк приймав рішення щодо будівництва, вів перемовини про вартість об’єктів під час купівлі.

Різниця між вартістю виявленої нерухомості та офіційно підтвердженим заробітком посадовця сягає понад 46,6 млн гривень.

Керівнику Рівненського обласного ТЦК та СП повідомлено про підозру за фактом набуття активів, вартість яких більше ніж на 6500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян перевищує законні доходи.

Нагадаємо, у справі щодо побиття солдата Луцюк підозрюється в застосуванні насильства щодо підлеглого та у грабежі.

Наразі він відсторонений від службових обов’язків та перебуває під вартою без можливості внесення застави. Військовий подавав апеляцію, щоб оскаржити запобіжний захід та поновитися на посаді, проте його клопотання були відхилені.

Воєнкому може загрожувати до 12 років позбавлення волі.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.