У Великій Британії завершили підготовку 900 українських морпіхів (Відео)

У Великій Британії пройшли фахову підготовку 900 українських морських піхотинців. Близько 6 місяців морпіхів тренували військовослужбовці Королівської морської піхоти та британські спецпризначенці – командос.

Під час навчання, морпіхи відпрацьовували операції на воді з використанням малих човнів, освоювали рейди на берег.

Програма також включала фізичну підготовку, тактику, медицину, планування операцій, стрільбу з легкої протитанкової зброї наступного покоління (NLAW) і запуск зенітних ракет Stinger, використання мінометів і безпілотників для розвідки.

Міністр оборони Британії Бен Воллес переконаний, що такий вишкіл допоможе Україні зміцнити морську піхоту і розширить її можливості для виконання операцій на морі.

Загалом, з 2022 року через британські тренувальні центри пройшли більше 20 тисяч українських військових. У Лондоні не планують згортати програму, а й надалі сприяти підготовці підготовці Сил оборони України.

Нещодавно “Військовий кур’єр” писав про українських танкістів, які проходять навчання в Німеччині. Вони показали, як виглядає робота водія-механіка американського танка Abrams M1A1 FEP. 

Військовослужбовці виклали  у мережу відео з навчальних стрільб на полігоні у Німеччині. На одному з роликів можна також побачити роботу DVE-A (Driver Vision Enhancer) – тепловізор для водія, який дозволяє бачити ворога крізь дощ, туман чи димову завісу.

Також на відео видно роботу кулеметів та 120-мм гладкоствольної гармати M256A1. 

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.