У Польщі знайдено уламки ракети, ймовірно, російського виробництва

На півночі Польщі за 15 кілометрів від міста Бидгощ знайшли фрагменти “невідомого військового об’єкту”, на якому, згідно з даними ЗМІ, помічені написи російською мовою.

Міністерство оборони Польщі запевняє, що знайдені залишки неідентифікованого військового об’єкта не загрожують безпеці місцевих жителів.

Крім того, генпрокурор Збігнєв Зьобро запевнив, що на місці вже працюють усі необхідні служби. За його словами, до розслідування щодо решток військово-повітряного об’єкта залучені військові експерти, поліція, жандармерія.

Журналісти польського видання RMF24 запевняють, що на уламках ракети є надпис російською мовою, що може вказувати, що це зброя радянського виробництва.

Зокрема, колишній командир військової частини ГРОМ генерал Роман Полко зауважив, що це не обов’язково російська ракета.

Він нагадав, що у Польщі є МіГ-29, які оснащені радянськими ракетами. Полко підкреслив, що в польській армії багато радянського озброєння – звідси й російські написи на ньому.

Втім не можна виключати, що знайдені фрагменти можуть бути залишками російської ракети. Дана версія наразі вивчається експертами та правоохоронними органами.