В Краснодарський край РФ почали доставляти корейську зброю (Фото)

До міста Тихорецьк у Краснодарському краю рф почали доставляти зброю, яку росіянам надала Північна Корея. Про це пише The Washington Post, посилаючись на аналіз супутникових знімків та інформацію від американських чиновників.

Дослідники британського Королівського об’єднаного інституту оборонних досліджень (RUSI) звернули увагу на російські судна “Ангара” і “Мария”, які з середини серпня почали регулярно курсувати між північнокорейським портом Раджин та російським Дунай, що у Приморському краю.

Перевозили вони закриті контейнери. У них, припускають дослідники, знаходилась зброя. Приблизно в той же час на військовому складі біля Тихорецька почали розширювати котловани для боєприпасів. Туди ж наприкінці вересня залізницею почали доставляти північнокорейські контейнери.

Все це експерти RUSI побачили на супутникових знімках, якими поділилися з The Washington Post.

З цією інформаціє видання звернулося до американських чиновників. Ті підтвердили, що на склад у Тихорецьку завозять контейнери з Північної Кореї.

Минулого тижня Білий дім опублікував супутникові зображення 300 транспортних контейнерів, доставлених вантажним судном з Раджина в Дунай морем. Потім залізницею до складу боєприпасів поблизу міста Тихорецьк. Ця доставка була здійснена між 7 вересня та 1 жовтня.

Кілька днів тому представництво США при ООН заявило, що Північна Корея протягом останніх тижнів відправила до росії більше тисячі контейнерів зі зброєю.

Вважається, що Північна Корея має великий запас артилерійських снарядів і ракет, які сумісні з радянськими та російськими системами. Вона також має виробничі потужності для виробництва нової зброї, яка допоможе росії підтримувати високий рівень використання боєприпасів.

Нагадаємо, про поставки артилерії Північною Кореєю до рф повідомляло CBS News. Видання, писало про це з посиланням на американського чиновника. Наразі невідомо чим розраховується росія. Незрозуміло поки також чи ця поставка стане початком тривалих надходжень, чи обмежиться кількома партіями.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.