У 2021 році французька армія отримала 119 бронемашин Griffon 6×6

Згідно з інформацією, опублікованою 17 грудня 2021 року, 6 грудня 2021 року група компаній Groupement Momentané d’Entreprises GME передала французькій армії 119-тий та останній у цьому році бронеавтомобіль.

“Грифони” були спочатку передані на перевірку до Французького агентства оборонних закупівель (DGA/SQ) потім відправлені до військових частин. Таким чином, команда GME, що складається з Nexter, Arquus і Thales, досягла своєї мети на 2021 рік.

Nexter, Arquus і Thales хочуть підкреслити якість промислової співпраці між усіма суб’єктами, які беруть участь у програмі, і щиро дякують своїм командам за роботу, виконану у 2021 році. Вони ще раз продемонстрували повну відданість виконанню своєї місії забезпечення армії.

Постачання техніки GRIFFON триватиме тими ж темпами і у 2022 році. Griffon VBMR (Багатофункціональний бронеавтомобіль) — це нова розробка для французької армії за програмою EBMR Scorpion. Автомобіль був розроблений консорціумом французьких компаній, включаючи Nexter Systems, Arquus (раніше Renault Trucks Defense) і Thales.

Згідно з контрактом EBMR, багатоцільовий броньований автомобіль GRIFFON замінить бронетранспортер VAB 4×4, який нині стоїть на озброєнні французької армії. Програма EBMR включає постачання 1722 автомобілів Griffon французькій армії, яку розпочато в 2018 році. Очікується, що до 2025 року буде поставлено 780 автомобілів.