РФ втратила до 400 тисяч солдатів в Україні – The Guardian

Окупаційні війська рф вже втратили в Україні від 300 до 400 тисяч убитими та пораненими. Про це повідомляє The Guardian, посилаючись на власні джерела серед західних посадовців.

У виданні також зазначають, що під час наступальних операцій під Авдіївкою армія рф щодня втрачає від 500 до 1000 солдатів.

Співрозмовники The Guardian  припускають, що масштабні контрнаступальні дії Сил оборони в Запорізькій області майже завершуються. Водночас кілька українських бригад переправилися через Дніпро під Херсоном, в матеріалі їм прогнозують поступове просування.

“Попри успіх у перетині річки, чиновники сказали, що вони очікують, що Україна, швидше за все, зможе досягти лише поступового прогресу «село за раз», подібним темпом до літніх зусиль на південь від Оріхова та Великої Новосілки”, – йдеться у повідомленні.

Надалі західні посадовці, які спілкувалися з виданням прогнозують тривалий конфлікт, де велике значення матиме військова допомога партнерів України.

Наразі дані, зазначені збігаються зі статистикою Генштабу ЗСУ. Минулої доби на концерт Кобзона вирушили ще 1140 окупантів.

Раніше “Військовий кур’єр” повідомляв про те, як ЗСУ дронами ефектно знищують росіян, які встигли окопатись біля Авдіївки.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.