Воєнкоми жорстоко побили і силою утримують чоловіка в будівлі ТЦК на Львівщині (Відео)

Один з працівників ТЦК у місті Самбір Львівської області зі зброєю в руках побив чоловіка та погрожував йому розправою.

Відео побиття було опубліковано у соціальних мережах. На ньому один зі службовців ТЦК погрожує пістолетом і б’є руками та ногами чоловіка. “Я тебе тут закопаю нах*й і тебе ніхто не знайде!” – каже “воєнком”.

Сам потерпілий заявляє, що він з Харкова, і його вже 5 днів утримують у приміщенні територіального центру комплектування. Очевидно, йдеться про Самбірський РТЦК Львівської області.

“Військовий Кур’єр”, зв’язався з Самбірським РТЦК щодо даного відео. Оперативний черговий центру комплектування відповів нам, що керівництво “військкомату” щойно виїхало задля перевірки даного відео і всі коментарі будуть пізніше.

На інцидент вже встиг відреагувати Львівський обласний ТЦК. На своїй Facebook-сторінці центр комплектування повідомив: “На відео видно частину події, тож, що саме відбулося в даній ситуації і що передувало діям військовослужбовців з’ясовується. На час службової перевірки дані військовослужбовці відстороненні від виконання обовʼязків до зʼясування усіх обставин. Керівництвом Львівського обласного ТЦК та СП призначено службову перевірку”, — йдеться у заяві Львівського обласного ТЦК.

Нагадаємо, наприкінці серпня у Києві працівник військкомату намагався залякати призовника пістолетом.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.