Німеччина боїться відправляти ракети Taurus Україні через конфронтацію з РФ – The Wall Street Journal

Уряд Німеччини схвалив постачання ракет Taurus Україні, але цей крок призупинив Олаф Шольц. Причина затримки – побоювання, що на допомогу в обслуговуванні зброї німецькому персоналу доведеться їхати до України. Про це повідомляє видання The Wall Street Journal.

Ймовірно, канцлер Німеччини вважає, що для відрядження військовослужбовців у зону бойових дій до України, потрібне голосування парламенту, так вважають німецькі чиновники. Цей крок може заглибити Німеччину в конфлікт і призвести до прямої конфронтації з Росією.

“Спочатку німецькі чиновники були стурбовані використанням ракет для ударів по території Росії. Вони також були стурбовані тим, що ЗСУ завдяки далекобійним ракетам зможуть завдати удару по Керченському мосту, що призведе до подальшої ескалації конфлікту”, – йдеться у повідомленні.

Якщо ж поставки Taurus ухвалять, Україні може знадобитися багато часу, аби підготувати цю зброю. Українські літаки доведеться модернізувати, щоб використовувати цю ракету.

Водночас німецька компанія MBDA заявила, що Україна може отримати далекобійні ракети Taurus. Але для опанування цих ракет їм знадобиться три місяці навчання, про це повідомляє видання Bild.

Програмування цілей ракет Taurus має відбуватися в Україні. Німецькі військові навряд чи будуть робити це з політичних міркувань.

Нагадаємо, пілоти українського Су-27 використовують американські високошвидкісні ракети AGM-88 HARM.

Українські військові інженери за допомогою американських фахівців змогли модифікувати протирадіолокаційні ракети AGM-88 HARM, аби робити запуски з наявних в Україні Су-27 та МіГ-29.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.