Тайвань проведе навчання з відбиття китайського наступу

Міністерство оборони Тайваню повідомило, що щорічні військові навчання цього року будуть зосереджені на боротьбі з блокадою острова та збереженні боєздатності його сил, беручи до уваги нещодавні військові дії Китаю. Зазначається, що увага буде зосереджена на “збереженні” бойових сил і “перехопленні на морі”. Про це повідомляє Reuters.

Під час навчань використовуватимуться цивільні аеропорти, розосередження повітряних засобів, а також маскування сил на землі, повідомили в міністерстві.

Навчання об’єднають морські, повітряні та сухопутні сили для нападу на ворожі сили та десантні кораблі, а також для захисту морських шляхів і протидії зусиллям блокади.

«Звичайно, наші навчання ґрунтуються на загрозі вторгнення комуністів на Тайвань і їхніх недавніх військових навчаннях навколо Тайваню», — сказав на прес-конференції начальник військового планування міністерства оборони Тайваню генерал Лінь Вень-Хуан.

Китай, який розглядає демократично керований Тайвань як свою власну територію, протягом останніх трьох років посилив військовий тиск, намагаючись відстояти свої претензії на суверенітет.