Росіяни на Донецькому напрямку знищили танк Т-62, щоб знешкодити міни (Відео)

Щоб знешкодити мінні загородження, поставлені українськими силами неподалік Мар’їнки, окупанти знищили свій танк Т-62. “Танк-камікадзе” дистанційно підірвали на мінному полі. Так він замінив машину для розмінування.

Кадри знищення росіянами свого ж танка Т-62 опублікував у мережі опублікував військовий оглядач з псевдонімом Special Kherson Cat.

На відео видно доволі незвичний спосіб знищення мінних загороджень і своєї техніки. Замість того, щоб направити на позиції танк, начинений вибухівкою, окупанти використали його, як засіб для розмінування.

“Якщо це справді було початковою метою, то використання “танків-камікадзе” для розмінування мінних полів має доволі дивний вигляд, і ефективність цього методу викликає питання. Особливо за наявності таких систем розмінування, як УР-77″, – зазначили автори відео.

Ймовірно, водій вивів Т-62 у поле, покинув його, зробив дистанційний підрив і повернувся пішки. Так загарбники спробували розмінувати прохід у ділянці фронту. Окупанти хотіли пройти через українські мінні поля в районі Мар’їнки.

Такі дії військовослужбовців російської армії зацікавили й військових оглядачів навколо польського видання Defence 24. Аналітики не змогли пояснити логіку росіян, адже навіть “для таких цілей можна було використати принаймні легковий автомобіль“, вважають оглядачі.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, як бійці 137-го ОБМП допомогли спалити танк окупантів Т-62М, завдавши по ньому влучного удару з американської РСЗВ HIMARS. Танк не врятував навіть капонір, в якому його розташували окупанти.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.