Українські військові застосовують на фронті британський ЗРК Stormer (Відео)

Українські військові на фронті зняли на відео британський зенітно-ракетний комплекс FV4333 Stormer. Машина з бійцями ЗСУ поверталась після виконаного завдання.

Відео українські захисники опублікували у мережі.

Цей ЗРК розроблений на базі британського бронетранспортера FV4333 Stormer. Комплекс призначений для захисту неба, може знищувати ворожі дрони, ракети та літаки. А ще він непомітний для російських радарів.

На даху Stormer змонтована спеціальна поворотна пускова установка для восьми ракет Starstreak. Ще 12 ракет зберігається у кормовому відсіку корпусу.

Stormer може виявляти літаки на відстані 18 км і вертольоти на відстані 8 км. При цьому від захоплення цілі до запуску ракети проходить менше ніж 5 секунд. Сама ж ракета Starstreak здатна уражати ціль на максимальній висоті 5-7 км та на дальності до 7 км. Після пуску вона летить до цілі зі швидкістю понад 1 км/сек.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що бійці 1129-го зенітного ракетного Білоцерківського полку ЗСУ ліквідували крилату ракету окупантів за допомогою американського ЗРК AN/TWQ-1 Avenger.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.