Сили ППО збили 15 “Шахедів” над трьома областями України

Минулої ночі українські сили ППО збили 15 ударних безпілотників “Шахед” над трьома областями України – Київська, Полтавська і Черкаська.

Загалом окупанти з території Курської області запустили 20 БПЛА. Повітряну тривогу оголошували, крім згаданих регіонів, у Вінницькій, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

“БПЛА противника були запущені багатьма групами і заходили на атаку Києва хвилями, з різних напрямків, водночас постійно змінюючи вектори руху за маршрутом. Тому і тривога в столиці оголошувалася кілька разів. Силами та засобами ППО на території Києва та на підступах до міста було уражено близько десятка ворожих цілей. За поточною інформацією, в місті не зафіксовано постраждалих чи критичних руйнувань”, – повідомив голова Київської міської адміністрації Сергій Попко.

В Київській області внаслідок атаки російського БПЛА “Шахед” пошкоджено інфраструктурний об’єкт. За попередньою інформацією, жертв та постраждалих немає. Пожежа ліквідована.

Над Звенигородським районом Черкащини уламки ворожого БПЛА дещо пошкодили п’ять будинків. Люди не постраждали.

По інших регіонах інформація уточнюється.

Нагадаємо, на минулих вихідних у Києві теж пролунали сильні вибухи. Тоді сили ППО працювали по балістичній ракеті. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.