Суддя, який збив на смерть нацгвардійця, раніше фігурував у низці скандалів (Фото)

Головою Макарівського районного суду Олексієм Тандиром, який сьогодні вночі збив насмерть військового Нацгвардії, раніше цікавилося Національне Антикорупційне Бюро України (НАБУ). Зокрема, три роки тому, суддя Тандир скаржився до Вищої Ради Правосуддя, що його незаконно викликають на допит детектив НАБУ. Йшлося про справу щодо повернення боргу, де одна зі сторін заявила до НАБУ, що суддя натякає на дачу хабаря задля винесення законного рішення.

При цьому, сам суддя Тандир вів зовсім не бідний спосіб життя: автомобіль Lexus, на якому він вночі скоїв ДТП і вбив військового, коштує від 50 тисяч доларів.

Крім того, Олексій Тандир засвітився ще в одному гучному скандалі. У 2018 році його колега – інший суддя з Київської області – Дмитро Усатий скоїв ДТП. Тоді під Києвом на Житомирській трасі суддя Усатий на автомобілі Ford Mustang, вилетівши на зустрічну смугу врізався в іншу машину, від чого її водій отримав важкі травми. Поліція встановила, що суддя Усатий був у стані сильного алкогольного сп’яніння. А з місця аварії він намагався втекти на автомобілі швидкої допомоги.

Через три роки справу проти судді Усатого закрив… суддя Олексій Тандир, який сьогодні сам напідпитку збив насмерть бійця Нацгвардії на своєму «Лексусі».