У Анкарі вперше підняли в небо новітній стелс-БпЛА ANKA-3 (Відео)

Турецький новітній стелс-БпЛА ANKA-3 з реактивним двигуном здійснив свій перший випробувальний політ над Анкарою. Унікальні кадри опублікували місцеві медіа.

Основними завданнями стелс-безпілотника ANKA-3 є придушення та знищення засобів ППО супротивника. Компанія Turkish Aircraft Industries (TAI) представила малопомітний бойовий БпЛА навесні цього року. Літак має розміри легкого винищувача.

Розробники заявляють, що безпілотник призначений не лише для завдання ударів, але і для спостереження і радіоелектронної боротьби.

Стелс-БпЛА ANKA-3 оснащений зовнішніми підвісками для боєприпасів та палива, а також має внутрішні відсіки для зброї. У рух його приводить один турбовентиляторний двигун. Розробники також заявляють, що дрон практично невидимий на радарах.

Нагадаємо, нещодавно Українські військові отримали першу партію нових вітчизняних БпЛА AQ 400 Scythe. Дрон має дальність польоту до 750 км, призначений для запуску з коротких злітно-посадкових смуг або катапульт, здатний нести корисне навантаження до 32 кілограмів.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.