Стало відомо, чим Україна могла уразити російські кораблі у Севастополі (Фото)

Командування Повітряних Сил ЗСУ натякнуло чим сьогодні вночі могли бути уражені російські кораблі у Севастопольській бухті. Згідно, посту командувача ПС ЗСУ Миколи Олещука у його Телеграм-каналі, можна зробити висновок, що відволікаючий удар по доках було завдано балістичними ракетами С-200, які перевантажили російську ППО у Севастополі. А далі, вже основний удар по кораблях завдавався ракетами StormShadow, випущеними з українських літаків.

У середньому, дальність балістичних ракет комплексу С-200 може сягати 250 кілометрів. Цього достатньо для того, щоб уразити базу російських кораблів у Севастополі запустивши С-200 з території Херсонщини.

Деякі поліпшення та проведена модернізація, за словами українських військових експертів, могла збільшити дальність ракет С-200 і до 300 кілометрів.

Британські ж ракети StromShadow мають середню дальність ураження у 300 кілометрів. Щоправда, українські Повітряні Сили до цього часу їх на таку відстань не використовували. Більшість цілей, знищених цими ракетами були у окупованих Бердянську та Мелітополі, тобто знаходилися за 150-180 кілометрів від точки запуску StormShadow.

Нагадаємо, сьогодні вночі доки підприємства “Севморзавод” у Севастополі були атаковані ракетами та безпілотниками. Внаслідок чого, російський великий десантний корабель “Мінськ” та підводний човен “Ростов-на-Дону” зазнали серйозних ушкоджень внаслідок вибухів та пожежі.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.