США перехопили російські плани знищення західних танків – CNN

Масштабний витік розвідувальних даних показує, що присутність американських інформаторів у Міноборони Росії та у ЧВК «Вагнер» є глибшою, ніж вважалося раніше. Про це повідомляє CNN.

За даними журналістів, ЦРУ отримало доступ до великого масиву засекреченої інформації у російському військовому командуванні. Як йдеться, США, зокрема, змогли перехопити російські плани обстрілів цивільної інфраструктури України. У документах видно які саме теплоелектростанції, електропідстанції, а також залізничні та автомобільні мости російські війська планували атакувати в Україні і коли.

Також США змогли перехопити російську стратегію боротьби з танками НАТО, які почали прибувати в Україну останнім часом. Російський план передбачає створення трьох зон вогню на основі дальності: дальньої, середньої та короткої — з охопленням кожної зони окремими типами озброєння та підрозділів — йдеться у звіті розвідки США.

У документах також обговорюється відновлення Вагнером вербування російських полонених для війни в Україні. Також задокументовано плани групи посилити свою присутність в Африці та на Гаїті.

Згідно з одним із документів, станом на лютий російські війська зазнали від 189 500 до 223 000 втрат, у тому числі 43 000 військових загинули в боях.