США передадуть Україні велику партію Switchblade 600 – Newsweek

Україна найближчим часом може отримати нову велику партію дронів-камікадзе Switchblade 600. За їх допомогою Сили оборони знищують російські танки. Про це пише видання Newsweek.

У виданні зауважують, що українські сили активно використовують як Switchblade 300, так і 600. БпЛА першої версії куди більше, але це скоро зміниться. Ці БпЛА потрібні для ураження систем противника, які оснащені важкою бронею.

За словами віцепрезидента компанії-виробника AeroVironment Чарлі Діна, Switchblade 600 “надзвичайно важливі для оборони України”.

Пентагон відмовся коментувати конкретні постачання та їх кількість.

“США надали Україні кілька типів безпілотників у пакетах військової допомоги, включно з боєприпасами Switchblade і Phoenix Ghost. Switchblades, які також використовувалися американськими військами в Іраку та Афганістані, з’явилися на відеозаписах бойових дій, які надходять з України, але Пентагон не розголошує, скільки їх було надіслано”, – йдеться у повідомленні.

Чарлі Дін також додав, компанія AeroVironment уже використовує досвід українських військових. Між компанією та українськими операторами Switchblade існує постійний зв’язок. Конструкції дронів можуть бути поліпшені або скориговані протягом кількох тижнів.

Switchblade 600 призначений для знищення ворожих танків та бронетехніки на полі бою. Дальність його дії – до 90 км.

Раніше “Військовий кур’єр” повідомляв про те, що через кілька тижнів українці зможуть почати навчання на нідерландських F-16 в Румунії.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.